بی ام و سری ۵ مدل ۲۰۱۷ هم اکنون در ایران !

14
بی ام و سری 5 مدل 2017

 

آخرین نسل بی ام و سری ۵ پس از مدت زمان کمی از زمان عرضه جهانی به واسطه شرکت پرشیا خودرو وارد بازار کشورمان شد .

طی سالیان گذشته مدل‌های متعدد و متفاوتی از محصولات بی‌ام‌ و وارد بازار کشور شده است که مدل‌های ۱۲۰i ، ۱۲۵ i ، ۲۲۵ i ، ۷۳۰Li و  X1 از جمله مهمترین و خاص ترین آنها هستند . حال جدیدترین نسل بی‌ام‌ و سری ۵ به عنوان تازه‌ ترین محصول این کمپانی در سال جدید ، به صورت رسمی توسط شرکت پرشیا خودرو نماینده این شرکت در ایران ، وارد بازار داخل شد .

اواسط خرداد ماه بود که پرشیا‌ خودرو با دریافت مجوزهای لازم جهت ورود خودروی ۵۳۰i مدل ۲۰۱۷ ، موفق شد اقدام به سفارش این خودرو در سامانه ثبت سفارش کشور کند . بدین منظور پس از یک وقفه کم ، به زودی شاهد تردد این سدان رده متوسط و مدرن آلمانی در شهرهای کشور خواهیم بود .

 

در اواخر خرداد ماه شرکت پرشیا خودرو طی مراسمی با حضور مدیران ارشد این شرکت و رسانه ها ، بی‌ام‌ و سری ۵ NEW را رسما معرفی و به سبد محصولات خود اضافه کرد.

نگاهی به گذشته :

اولین سری از بی‌ام‌و سری ۵ سال ۱۹۷۲ تولید شد و با ۴۵ سال قدمت ، رکورد طولانی‌ ترین زمان تولید را در میان تمامی محصولات این شرکت آلمانی به خود اختصاص داده است . تمامی نسل‌های گذشته این خودرو تاکنون وارد کشور شده و حال شاهد حضور نسل ۷ این سدان زیبا هستیم . آخر های سال ۲۰۱۶ همزمان با معرفی و رو نمایی از این خودرو اقدامات لازم جهت واردات آن به ایران انجام شد .

بی‌ام‌ و ۵۳۰i مجهز به پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوشارژ بوده و با گارانتی ۵ ساله یا ۱۵۰ هزار کیلومتری همراه با ۲ سال خدمات پس از فروش رایگان به متقاضیان تحویل خواهد شد . امکان پیش خرید این خودرو در دو نسخه Sport Line و M Sport Package و در ۳ تیپ آپشنی Superior،Premier و Frontier هم اکنون توسط این شرکت فراهم شده است.
تصور می‌شود قیمت این خودرو در محدوده قیمتی ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان قرار گیرد.