خانه خودرو اخبار خودرو معرفی آئودی A7 اسپرت بک جدید

معرفی آئودی A7 اسپرت بک جدید

0
18
آئودی A7

معرفی آئودی A7 اسپرت بک جدید

آئودی A7 تا حد زیادی بیانگر زبان طراحی جدید آئودی است و ویژگی هایی که در طراحی آن استفاده شده است نتیجه تحقیقاتی است که در زمینه مدل مفهومی Prologue انجام شد. این خودرو در زمینه طراحی و فناوری استانداردهای جدیدی را در کلاس خودروهای لوکس تعریف می کند. این خودرو دارای خطوط بدنه پویا دارد که استفاده از فناوری دیجیتال به طور دقیق و منظم، تجربه رانندگی اسپرت و مفهوم فضای کاربردی سبک جدیدی از طراحی Gran Turismo را به تصویر می کشد.

در زیباترین حالت ممکن در طراحی بدنه این خودرو مفهوم پویایی به کار رفته است. نمای خارجی وسیع، لبه های تیز و کشیده و خطوط عضلانی نشانه پویایی و طراحی تدریجی در این خودرو هستند که از هر چشم اندازی نمایان است. در قسمت جلو، جلوپنجره یکپارچه که کشیده تر و پایین تر از جلوپنجره آئودی A8 است. چراغ های جلو باریک، ورودی های هوا با طراحی شجاعانه و مسطح بودن انتهای قسمت جلو،  اسپرتی بودن این خودروی گرن تاریسمو را در یک نگاه به تصویر می کشند. نور چراغ های جلو  این خودرو به ۱۲ قسمت که در مجاورت هم هستند تقسیم می شوند که با فاصله های باریکی از هم جدا شده و ارقام ۰ و ۱ را یادآوری می کنند. چراغ های جلو در رده های تجهیزاتی بالا از نوع LED با نور لیزری هستند.آئودی A7آئودی A7 جدید یک تندیس عضلانی با کاپوت کشیده، فاصله زیاد بین دو محور و اورهنگ های کوتاه است. منظور از اورهنگ فاصله بین قسمت های انتهایی جلو و عقب خودرو با مرکز چرخ ها است. طول این خودرو ۴۹۶۹ میلی متر، فاصله بین دو محور آن ۲۹۲۶ میلی متر و عرض آن ۱۹۰۸ میلی متر است ولی تنها ۱۴۲۲ میلی متر ارتفاع دارد که نشان از ماهیت اسپرتی این کوپه بزرگ است.

انتهای قسمت عقب خودرو مانند مدل قبلی شبیه یک قایق کرجی شکل گرفته است. در محفظه بار این خودرو که طول زیادی دارد در انتها به یک برآمدگی دایره ای و برجسته ختم می شود که در آن  یک اسپویلر ادغام شده است و به صورت خودکار در سرعت ۱۲۰ کیلومتر در ساعت  باز می شود. یک نوار صاف نورانی که بین چراغ های عقب قرار گرفته و به آن ها وصل می شود در طراحی تمام مدهای لوکس آئودی یک ویژگی بارز است. نور چراغ های عقب به ۱۳ قسمت عمودی تقسیم می شوند.

آئودی A7 جدید

درون کابین نیز تلفیقی از طراحی و فناوری دیده می شوند. خطوط افقی و صفحه پشت آمپر شیک و جذاب حس جاداری و دلباز بودن را در کابین القا می کنند.ماهیت اسپرتی این خودروی گرن تاریسمو راکنسول وسط به سمت راننده متمایل شده است که  مورد تاکید قرار می دهند.
با توجه به بهره مند بودن آئودی A7 از سیستم های ارتباطی گسترده ای این خودرو برای سفرهای طولانی بسیار مجهز است و برای سرنشینان راحتی و ایمنی بیشتری ایجاد می کند. این خودرو از همان سیستم های ارتباطی و سرگرمی A8 جدید بهره می برد. ۷ راننده می توانند تنظیمات دلخواه خود را در پروفایل های شخصی خود ذخیره کنند.

آئودی A7نمای داخل آئودی A7 جدید

این خودرو  به سیستم پارک خودکار کنترل از راه دور مجهز شده است که با دکمه AI فعال می شود. در سال ۲۰۱۸ این فناوری توسط آئودی عرضه خواهد شد.  همچنین این خودرو  به ۳۹ سیستم کمک راننده تجهیز شده است تا برای راننده انجام کارها را آسان تر کند.
سیستم هایی مانند سیستم فرمان چهار چرخ، سیستم جدید کنترل الکترونیکی شاسی و سیستم تعلیق بادی بهبود یافته این خودرو را چابک تر، فرزتر و راحت تر از قبل کرده اند. بسیاری از بخش های محورهای جلو و عقب از نو طراحی شده اند و هر چقدر بیشتر فرمان را بچرخانید دقت و حساسیت آن بیشتر می شود. رینگ های غول پیکر ۲۱ اینچی با لاستیک هایی با پهنای ۲۵۵ میلی متر کفش های این خودرو هستند و قطر دیسک ترمزهای آن ۴۰۰ میلی متر است. مشتریان می توانند برای A7 چهار نوع مختلف از سیستم تعلیق را انتخاب کنند که در نوع اسپرت  از ارتفاع خودرو ۱۰ میلی متر کاسته می شود.آئودی A7تمام موتورهای A7 به صورت استاندارد به خاطر راحتی و راندمان بیشتر همراه با سیستم جدید هایبرید ملایم MHEV ارائه می شوند. این سیستم همراه با دو موتور V6 از سیستم برق اصلی ۴۸ ولت استفاده می کند. این کوپه ۴ در می تواند در سرعتهای ۵۵ تا ۱۶۰ کیلومتر در ساعت با غیرفعال کردن موتور آزادانه روی جاده بلغزد. اکنون سیستم استارت-استاپ این خودرو  در سرعت ۲۲ کیلومتر در ساعت فعال می شود. فناوری MHEV مصرف سوخت این خودرو را تا ۰٫۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر کاهش داده است.

نمای عقب آئودی A7

آئودی A7 جدید ابتدا با موتور ۳٫۰ لیتری V6 توربو عرضه خواهد شد که ۳۴۰ اسب بخار قدرت و ۵۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. A7 با این موتور می تواند در عرض ۵٫۳ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد. مصرف سوخت آن ۶٫۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است و ۱۵۴ گرم دی اکسید کربن در هر کیلومتر تولید می کند. این موتور به گیربکس ۷ سرعته S Tronic متصل می شود.

سیستم انتقال قدرت چهار چرخ محرک کوآترو از فناوری با راندمان بسیار بالا استفاده می کند که فقط در صورت نیاز قدرت را به چرخ های عقب انتقال می دهد.بعد از این که در آینده تولید این خودرو شروع شود موتورهای دیگری که ۶ و ۴ سیلندر بنزینی و دیزلی هستند نیز برای آن قابل سفارش خواهند بود.این خودرو با ظرفیت بار ۵۳۵ لیتر است که در صورتی که صندلی های عقب خودرو را بخوابانید به ۱۳۹۰ لیتر می رسد. در اواخر فوریه سال ۲۰۱۸ این خودرو  در بازار آلمان معرفی می شود. قیمت مدل پایه این خودرو ۶۷٫۸۰۰ یورو خواهد بود.

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد کنید