خانه خودرو اخبار خودرو نسل جدید فراری دینو

نسل جدید فراری دینو

0
18
فراری دینو

 

مدت زمان زیادی تا رو نمایی رسمی از نسل جدید فراری دینو باقی نمانده ، پیش از این رونمایی ، طراحان شرکت ترایزون مدلی مفهومی از این خودرو ، عرضه کرده اند .

سرجیومارکیونه، مدیرعامل فراری اواسط سال ۲۰۱۵ از برنامه‌ی این شرکت مبنی بر بازتولید خودروی مشهور خود با نام دینو پرده برداشت. هرچند، او زمان دقیقی جهت رونمایی از نسل جدید این خودروی محبوب ، ارائه نکرد .

در طی ۲ سالی که از اعلام این خبر می‌گذرد ، هیچ اطلاعات دیگری در مورد این خودرو که به عنوان رقیب سنتی خودروی مک‌ لارن ۵۷۰S نیز شناخته می‌شود به بیرون درز نکرده بود. اما ۲ هفته پیش تصاویر لو رفته از تست جاده‌ای خودرویی با آرم فراری که بسیار شبیه به خودروی کلاسیک دینو است توجه را باردیگر به سمت این مدل جلب کرده است.

فراری دینو , dino ferrari

درحالی که هیچ کس خارج از فراری اطلاعات مستندی مبنی بر زمان رونمایی از خودروی دینو جدید ندارد ، اعضای تیم طراحی ترایزون تصمیم گرفتند تا مدلی مفهومی از جلو و عقب این خودرو طرحی کنند.

اساس طراحی فراری دینو بر مبنای نسخه محدود (Limited) خودروی فراری J50 است که اواخر سال گذشته با هدف حضور بیشتر در بازار خودروی ژاپن رونمایی و عرضه شد. فراری مدعی شده است زبان طراحی J50 می‌تواند آینده طراحی محصولات این شرکت را تغییر دهد و اگر این مطلب را صحیح فرض کنیم، انتظار می‌رود خودروی دینو جدید به عنوان یکی از اولین محصولات الهام گرفته از این زبان طراحی به بازار معرفی شود.

فراری دینو, dino ferrari

در جلوی خودرو  فراری دینو چراغ‌های باریک و شبیه به خودروی J 50 دیده می‌شود که حالت تهاجمی کمتری نسبت به این خودرو داشته و سطح مشبک بهبود یافته‌ای دارد. آینه‌های بغل ، چرخ‌ها و مجاری ورودی هوا در کناره‌های خودرو دقیقا مشابه J 50 طراحی شده که زیبایی خاصی به خودرو داده است.

در قسمت انتهایی خودرو، محافظ شیشه‌ای موتور به همراه ۴ چراغ گرد به عنوان المان‌های اصلی طراحی خودرو J 50 و خودروی فوق سریع ۸۱۲ خودنمایی می‌کنند.

نظر شما درباره این طراحی و مدل مفهومی چیه ؟

 

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد کنید