خانه خودرو تصاویر خودروهای جدید و لوکس شرکت استون مارتین محصول جدید ونکوئیش S آلتیمیت را رونمایی کرد

شرکت استون مارتین محصول جدید ونکوئیش S آلتیمیت را رونمایی کرد

0
20
استون مارتین ونکوئیش

استون مارتین ونکوئیش S آلتیمیت ، که آخرین نسخه از نسل فعلی مدل ونکوئیش خواهد بود رسما معرفی شد .

در سال ۲۰۱۸  نسل جدید استون مارتین ونکوئیش ((Vanquish))  معرفی خواهد شد  که بنابراین نسخه‌ی آلتیمیت ((Ultimate))  آخرین نسخه از نسل فعلی ونکوئیش خواهد بود . همان طور که از نام این محصول مشخص است آلتیمیت ایستگاه آخر برای خودرویGT و لوکس استون مارتین خواهد بود  این نسخه بر پایه‌ی ونکوئیش S ساخته شد .  پس باید توقع  پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر V شکل ۶ لیتری تنفس طبیعی، با قدرت ۵۹۵ اسب بخار را از آن داشته باشیم .

یکی از ویژگی‌های متمایز و خاص ونکوئیش آلتیمیت با نسخه‌ی S، رنگ‌های منحصر به فرد بدنه‌ی آن است . ۳ رنگ ویژه برای ونکوئیش S آلتیمیت در نظر گرفته اند  : سیاه به همراه تزئینات برنز و مسی ، خاکستری زنون به همراه آبی کبالت و طلایی سفید به همراه برنز . هر رنگ مخصوص بدنه با رنگ سفارشی کابین همراه می‌شود . فضای داخلی در رنگ‌های سیاه ابسیدین در کنار قهوه‌ای شاه‌ بلوطی، خاکستری فانتوم با زرد الکترون و دوخت آبی و قهوه‌ای شاه‌بلوطی با جزئیات به رنگ سیاه ابسیدین ساخته  می‌شود . صرف نظر از هر رنگ  آخرین نسخه از نسل فعلی ونکوئیش با ویژگی‌های جدید و خاصی  عرضه می‌شود. این موارد شامل شیار کنار گلگیر فیبر کربنی با نشان  (Ultimate)  به رنگ طلایی صورتی ، دوخت سفارشی روکش‌ های داشبورد و صندلی ، دوخت نشان ( Ultimate) در پشت سری‌ها و قسمت جانبی و داخلی  درب با تزئینات فیبرکربن است .

اگر مشتری ۳ قالب کلی از رنگ‌های ارائه شده را نپسندد  امکان سفارش طرح و رنگ‌های دیگر برای ونکوئیش آلتیمیت کوپه و روباز وجود دارد که البته هزینه‌ ی اضافی به همراه نخواهد داشت. ثبت سفارش ونکوئیش آلتیمیت همزمان با معرفی آن شروع شده است که البته فقط ۱۷۵ دستگاه از آن تولید خواهد شد. مدل کوپه‌ی این گرند کروزر زیبا در بازار بریتانیا و آلمان به ترتیب با قیمت‌های ۲۱۱ هزار و ۹۹۵ پوند معادل ۲۷۸ هزار و ۹۹۵ یورو فروخته خواهد شد که البته در برابر قیمت ۲۹۳ هزار و ۹۹۵ یورو برای استون مارتین DB11 ولانته ((Volante)) مبلغ کمتری است .

نسل فعلی استون مارتین ونکوئیش که از سال ۲۰۱۲ به بازار عرضه شده است، سال آینده بازنشسته خواهد شد و البته با توجه به تصاویر غیررسمی انتشار داده شده  نسل جدید بیشتر حالت تکاملی در طراحی داشته است تا حالت جدید و انقلابی . با توجه به طراحی نسل فعلی و زیبایی آن این مورد زیاد هم بد به نظر نمی‌رسد.

در ادامه میتوانید تصاویر مربوط به این خودرو را ملاحظه کنید :

 

ونکوئیش S آلتیمیت

 

ونکوئیش S آلتیمیت

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد کنید