خانه سرگرمی فال و طالع بینی همه چیز درباره خطوط کف دست

همه چیز درباره خطوط کف دست

0
10
خطوط کف دست

همه چیز درباره خطوط کف دست !

یکی از آن چیزهایی که شاید از نظر بسیاری هیچ معنی خاصی نداشته و شیادی بیش نیست  کف بینی یکی است اما باید بدانید که کف دست می تواند در مورد شخصیت شما اطلاعات کاملی داشته باشد.

شاید شما هم معتقد باشید که خطوط کف دست نمی تواند معیار قابل اطمینان و درستی برای حدس شخصیت شما باشد اما مشخص شده که هر یک از خطوط کف دست به علتی به وجود آمده است و تا حدودی می تواند در مورد شخصیت و زندگی شما رازهایی را افشا کند.

کف بینی

معموماً در کف دست سه خط اصلی وجود دارد که پیدا کردن آن ها بسیار ساده است و با نگاه به آنان می توانید در مورد شخصیت و زندگی و حتی آینده خود اطلاعاتی به دست آورید. برای اطلاع از این شیوه طالع بینی به کف دست غالب خود نگاه کرده و نتیجه را بر اساس گزینه های که در ادامه متن آمده بررسی نمایید.

خط اصلی کف دست :

خط اصلی کف دست تقریباً از بین انگشت شست در حالت خوابیده شروع شده و تا پایه انگشت کوچک ادامه دارد.

خط اصلی کف دست

این خط می تواند شکل های متفاوتی داشته باشد که هر کدام شخصیت متفاوتی را نشان می دهد.

خط کوتاه:

در صورتی که خط اصلی کف دست فقط تا وسط کف دست کشیده شده باشد بدین معناست که شما بسیار سریع تصمیم گیری می کنید.

خط بلند و مستقیم:

اگر این خط تا ریشه انگشت کوچک شما کشیده شده باشد شما انسان بسیار منطقی و تحلیل گری هستید و به مدت زمان زیادی برای تصمیم گیری نیاز دارید.

خط منقطع:

اگر این خط به دو بخش تقسیم شده باشد بدین معنی است که شما با دیگران بسیار همدردی داشته و معمولاً به دلایل مختلف تصمیمات خود را تغییر می دهید.

خط بلند کمانی:

اگر این خط به سمت پایین و وسط کف دست کشیده شده باشد شما انسان خلاقی هستید و قادر به تجسم اتفاقات و شرایط مختلف هستید.

خط قلب :

خط قلب کف دست

خط قلب کف دست شما از ریشه انگشت بلند شما شروع شده و از گوشه دست شما و از ریشه انگشت کوچک عبور کرده و خارج می شود. هم طول و هم انحنای این خط نشان دهنده شخصیت های متفاوتی است.

خط بلند و مستقیم:

اگر این خط در تمامی عرض کف دست کشیده شده باشد شما دارای شخصیتی باملاحظه هستید که به شدت عقلانی و منطقی فکر می کنید.

خط بلند منحنی:

اگر این خط در نقاطی دارای انحنا بوده و به سمت انگشتان کشیده شود شما انسان احساساتی هستید که خیلی از کارهایتان را فقط از روی احساسات انجام می دهید.

خط مستقیم کوتاه:

کسانی که خط قلب کف دستشان مستقیم و کوتاه باشد به فضا و آزادی زیادی نیاز دارند و در ابراز افکار و خواسته هایشان در قالب کلمات دچار مشکل هستند.

خط منحنی کوتاه:

اگر این خط به سمت انگشت بلند متمایل باشد نشان می دهد که این فرد ترجیح می دهد در گروه های خصوصی و کوچک حضور پیدا کند.

خط منقطع:

اگر این خط به دو بخش تقسیم شده باشد به این معنی خواهد بود که شما معمولاً برای کمک به دیگران احساسات خود را نادیده می گیرید.

خط زندگی :

خط زندگی کف دست

خط زندگی کف دست همان خط منحنی است که دور انگشت شست کشیده شده است. شاید فکر کنید که این خط نشان دهنده طول عمر شما باشد اما باید بدانید که این خط موضوعات پیچیده تری را در مورد شما خواهد گفت.

خط طولانی:

یک خط طولانی به این معنی است که اطرافیانتان شما را انسانی با ثبات از لحاظ روحی و عاطفی دانسته و شما شخصیتی هستید که همیشه برای کمک به دیگران پیشقدم می شوید.

خط کوتاه:

اگر این خط در مرکز کف دستت به پایان برسد بدنی معناست که در شرایط روبرو شدن با مسایل عاطفی دوست دارید برای مدت طولانی به این شرایط ادامه دهید.

خط بسیار ناواضح:

اگر تشخیص این خط بسیار سخت باشد بدین معنا خواهد بود که شما انسان کم انرژی هستید که از به هیجان و ماجراجویی علاقه ای ندارید.

خط شکسته:

هر گونه شکستگی در این خط نشان دهنده یک اتفاق ناگوار و آسیب شدید در طول زندگی است که توانسته یا می تواند بر تصمیمات شما تاثیر زیادی داشته باشد.

خط دوگانه:

اگر در موازات این خط یک خط دیگر نیز کشیده شده باشد مشخص می شود که شما شخصیت بسیار مطمئنی داشته و اعتماد بنفس بالایی دارید و البته در اطرافتان نیز کسانی هستند که خیلی خوبی از شما پشتیبانی می کنند.

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد کنید