مدهای عروسی سال ۲۰۱۸

0
77
حلقه ازدواج

مدهای عروسی سال ۲۰۱۸

هر ساله مدل هایی که برای جشن عروسی در نظر گرفته می شود در حال تغییر است. به عنوان مثال یک سال تاج های بزرگ عروس مد بوده و سال بعد به مدل های ساده تر و کوچک تر تغییر یافت. در ادامه مطالب مدهای عروسی در سال ۲۰۱۸ را خواهیم دید.

دسته گل

با دیدن عکس های عروسی های سال ۲۰۱۷ خواهید دید که بیشتر دسته گل ها به شکل گرد و جمع جور بودند و تنها با گل تزیین می شدند یعنی خبری از برگ های سبز در آن نبود  اما در سال ۲۰۱۸ همه چیز تغییر می کند. دیگر اثری از دسته گل های مینیمالیست نیست بلکه دسته گل های کلاسیک بار دیگر مورد توجه همگان خواهد بود.

دسته گل عروس

دست گل های آبشاری که با برگ های سبز تزیین شده اند. البته قبل از سفارش دست گل تان با طراح آن مشورت کنید تا مطمئن شوید دسته گل آبشاری به لباس عروس شما می آید یا خیر.

کارت عروسی

هنگامی که صحبت از کارت عروسی می شود ما یاد کارت های سفید با طرحی ساده به روی آن می افتیم  اما کارت های عروسی سال ۲۰۱۸ با آنچه در ذهن ماست متفاوت است. در واقع در سال جاری کارت های عروسی دیگر کلاسیک و رسمی نیستند و ظاهری مدرن و فانتزی تر به خود می گیرند. سال ها قبل در کارت های عروسی رنگ سفید حرف اول را می زد اما امسال رنگ ها جایشان را با رنگ سفید عوض کرده اند. نه تنها رنگ، بلکه طرح های طرح های متنوع تر و خلاقانه تر جایگزین طرح های ساده تر شده اند.

کارت عروسی

با این روش  عروس و دامادها بهتر می توانند از راه رنگ ها، طرح ها و جزییات، شخصیت و علاقمندی های خود را بیان کنند. به بیان دیگر دست آن ها در به کار بردن خلاقیت در کارت های دعوت شان بازتر شده است. اگر شما هم از کارت های عروسی سنتی و قدیمی خسته شدید میتوانید از ایده های جدید کمک بگیرید.

کیک

فرق کیک خامه ای با کیک فوندانت در چیست؟ کیک های خامه ای پر از خامه هستند و سطح رویی آن ها نیز با خامه تزیین شده است اما کیک هایی که با خمیر فوندانت درست می شوند سفت هستند به همین دلیل می توان طرح های متفاوتی را روی آن اجرا کرد در واقع در این کیک ها تجملات به سادگی ترجیح داده شده است. البته عیب کیک های فوندانت این است که بسیاری از مردم طعم آن را دوست ندارد. بنابراین زوج های جوان مجبورند که میان طعم خوب یا ظاهر زیبا، یکی را انتخاب کنند.

کیک عروسی

اگر چه چند سالی است که کیک های فوندانت با آن طرح ها و دیزاین های زیبایی که دارند مورد توجه مردم قرار گرفته اند.اما سال ۲۰۱۸ سال کیک های خامه ای ست از این رو که زوج ها دوست دارند تا کیک عروسی شان ظاهری طبیعی تر داشته باشد. . علاوه بر آن چون کیک های خامه ای طعم بهتری دارند مهمانان نیز بیشتر لذت میبرند.

تزیینات کیک

در تزیین کیک های خامه ای عروسی معمولا تنها از رنگ های سفید و صورتی کمرنگ استفاده می شد اما از آنجا که سال ۲۰۱۸ سال رنگ هاست، در تزیینات کیک نیز رنگ های بیشتری را خواهیم دید. به بیان دیگر علاوه بر سفید، رنگ های سبز و قرمز نیز بر کیک ها هنرنمایی می کنند.

تزیین کیک عروسی

به جز تغییر در رنگ کیک سایز کیک ها نیز دچار تغییر می شود.  در سال ۲۰۱۸ کیک های کوچک تر مد می شود پس دور کیک های بزرگ و چند طبقه را خط بکشید این به نفع عروس و داماد خواهد بود  چون علاوه بر هزینه کمتر، بریدن و سرو آن نیز راحت تر خواهد بود.

شنل

شنل یکی دیگر از مدهای ۲۰۱۸ برای عروس خانم ها  است. شاید فکر کنید که انداختن شنل مدلی سنتی و قدیمی است اما اگر شنل تان را به درستی و متناسب با لباس عروس تان انتخاب کنید  بسیار هم رمانتیک و رویایی به چشم خواهید آمد.

شنل عروسی

کرپ در سال ۲۰۱۸ برای انتخاب پارچه شنل یا حتی لباس عروس نیز  نظر طراحان بسیاری را به خود جلب کرده است. چون نسبت به دیگر پارچه ها سبک تر و آزادتر بوده و امکان حرکت کردن عروس را برایش راحت تر می کند.

لباس عروس

شاید از مدل لباس عروس فقط باز یا آستین دار بودن آن مد نظرتان باشد اما آیا تا به حال به لباس عروسی با آستین یک طرفه فکر کرده اید؟

لباس عروسی

سال ۲۰۱۸ سال تنوع است بنابراین اگر شما هم می خواهید به لباس عروس تان تنوعی دهید، لباس عروسی را انتخاب کنید که آستینی یک طرفه دارد. مدل های آستین دار یا باز را همه دیده اند اما شما با این مدل مطمئنا در جمع درخشان تر خواهید بود.

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد کنید