خانه اخبار درگیری اوزیل و امری صحبت ندارد

درگیری اوزیل و امری صحبت ندارد

0
0

ورزش سه: ناچو مونرئال، مدافع اسپانیایی آرسنال، شایعه درگیری بین مسوت اوزیل و اونای امری را رد کرد.

اوزیل بعد از دیدار با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، پیش از رقابت ها جام جهانی، با انتقادهای زیادی روبرو شد و با حذف ژرمن ها از جام جهانی روسیه، این انتقادها به شدت افزایش پیدا کرد؛ به طوری که این هافبک خلاق اعلام کرد دیگر برای مانشافت بازی نخواهد کرد.

از سوی دیگر، نیمکت نشینی اوزیل در دیدار آرسنال مقابل وستهام، باعث شد تا شایعاتی در مورد درگیری این ستاره آلمانی با سرمربی جدید توپچی ها منتشر شود اما ناچو مونرئال این موضوع را تکذیب کرد.

درگیری اوزیل و امری صحبت ندارد

او به خبرنگاران گفت:” مردم کمی با او نامنصفانه رفتار می کنند. او بازیکن بسیار معروفی است و واضح است که مردم دوست دارند در مورد او حرف بزنند. اخیرا همیشه چیزهای بد گفته می شود. مانند آخرین بار که او مریض بود و به همین دلیل بازی نکرد.

مردم شروع کردند به ساختن داستان که او با سرمربی مشکل دارد. اینطور نبود. او سرما خورده بود و مریض بود؛ همین. به همین دلیل بازی نکرد.

مهمترین چیز این است که او در بالاترین سطح بازی می کند، پاس گل های زیادی می دهد، گل های زیادی می زند و اساسا به تیم کمک می کند. این چیزی است که او بلد است. او بلد نیست که چطور با بازیکن حریف درگیر شود و گلویش را بگیرد!”

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد کنید