جدیدترین مطالب امروز

رازهای جالب درباره زنان

رازهای جالب درباره زنان

رازهای جالب درباره زنان :  این موجوات شگفت انگیز ! نه می‌توانید بدون آن‌ ها زندگی کنید و نه با آن ها ! زنان و مردان در برخی جنبه‌ ها شبیه هم هستند ولی تفاوت‌ های بسیاری با هم دارند . احتمالا هیچ مردی وجود ...

ویدئوها

میرسلیم: به آیت الله موحدی کرمانی قول کناره گیری نداده ام؛ مردم که مسخره من نیستند…

مجموعه: اخبار سیاسی تعداد بازدید: 53
میرسلیم: به آیت الله موحدی کرمانی قول کناره گیری نداده ام؛ مردم که مسخره من نیستند…
 
 
 

میرسلیم نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرک صنعتی شکوهیه قم گفت: واردات بی رویه جز سوء مدیریت هیچ علتی ندارد.

 

به گزارش  انتخاب ؛ سیدمصطفی آقا میرسلیم با حضور در شهرک صنعتی شکوهیه قم درحالی که لباس کار به تن کرده بود پس از بازدید از بخش هایی از این شهرک در جمع کارگران سخنرانی کرد.

 

به نوشته ی سایت صداوسیما، وی افزود: هیچ معنی ندارد که ما این همه مهندس در کشور داشته باشیم و کارگران ما به خارجی ها خدمت کنند.

 

میرسلیم با اشاره به استعدادهای خدادادی ایران گفت: با اینکه خداوند به ما ۴ برابر کشور همسایه ای مانند ترکیه امکانات داده است و از لحاظ نیروی انسانی هم کم و کسر نداریم اما مرتب شاهدیم که از مرز بازرگان کالاهای ترکیه ای وارد کشور می شود.

 

وی اضافه کرد: باید روی پای خود بایستیم تا هیچ گونه تحریمی ما را نتواند تضعیف کند.

 

میرسلیم افزود: کارگران با وجدان کاری باید ایران را به ایرانی شکست ناپذیر تبدیل کنند و اگر کار باکیفیت ارائه کنیم همه خریدار کالای ما خواهند بود.

 

مردم را مسخره نکرده ام که کنار بروم

 

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم را مسخره نکرده ام که بخواهم از عرصه نامزدی کناره گیری کنم.

 

سید مصطفی آقامیرسلیم در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شکوهیه قم در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا درست است که شما به آیت الله موحدی کرمانی قول داده اید که به نفع جمنا کناره گیری کنید؟ افزود: من چنین قولی نداده و مردم را هم مسخره نکرده ام و تا آخر ایستاده ام. 

 

زیارت حضرت معصومه (س) و حضور بر سر مزار شهید مطهری به مناسبت روز معلم از دیگر برنامه های انتخاباتی این سفر یک روزه وی خواهد بود.

 

مهندس میرسلیم همچنین قرار است عصر امروز در جمع دانشجویان پردیس دانشگاه تهران سخنرانی کند و پس از نماز مغرب و عشاء هم برنامه سخنرانی در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) واقع در خیابان شاه ابراهیم خواهد داشت.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید :

دیدگاه شما برای مطلب “میرسلیم: به آیت الله موحدی کرمانی قول کناره گیری نداده ام؛ مردم که مسخره من نیستند…”

قالب تفریحی