خانه ورزش دفاع الیویه ژیرو از عملکردش در جام جهانی

دفاع الیویه ژیرو از عملکردش در جام جهانی

0
6

ورزش سه: الیویه ژیرو، مهاجم تیم ملی فرانسه، معتقد است ناکامی اش در گلزنی در جام جهانی، اهمیت زیادی ندارد زیرا به شکل دیگری به تیمش کمک کرد.

 فرانسه در حالی در جام جهانی به قهرمانی رسید که کیلیان امباپه و آنتوان گریزمان، هر کدام ۴ گل برای تیم دیدیه دشان به ثمر رساندند اما ژیرو که مهاجم نوک خروس ها بود، حتی یک بار هم موفق به گلزنی نشد؛ اتفاقی که بسیاری را به یاد استفان گیوارش، مهاجم تیم ملی فرانسه در جام جهانی ۱۹۹۸، انداخت. اما ژیرو معتقد است که نقشی بیش از گلزنی در تیم ملی فرانسه دارد.

او به لو پاریزین گفت:” این اتفاق کمی ناراحتی به همراه داشت اما کسب جام آن را کاملا جبران کرد. افتخار جمعی بر موفقیت فردی، اولویت دارد. من گاهی اوقات باید کارهای متفاوتی انجام می دادم، فداکاری می کردم تا تیم بتواند برتری اش را حفظ کند. در واقع، برای اینکه بتوانم در یک سوم هجومی، موثر باشم، انرژی کمی داشتم.

دفاع الیویه ژیرو از عملکردش در جام جهانی

به جز نیمه دوم دیدار مقابل بلژیک، به یاد ندارم که موقعیت های گلزنی زیادی از دست داده باشم حتی دو پاس گل هم داشتم.

اینکه گلی نزدم، باعث نشد دچار بی خوابی شوم. در خیابان، هواداران به من می گویند که حتی اگر گل هم نزنی، برای تیم مهم هستی.شاید اگر من گل می زدم، تیم قهرمان نمی شد. آمارها می توانند برای هیچ و همه چیز استفاده شوند. من به شکل دیگری موثر بودم.”

منبع :
varzesh3.com

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد کنید