خانه ورزش زیبایی اندام لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

0
31
لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

با لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی پیکرتراشی کنید :

-لیپوماتیک :

امروزه بسیاری از افراد دچار اضافه وزن هستند که برای کاهش اضافه وزن و زیبایی اندام خود روش های بسیار متعددی را امتحان کرده اند و نتیجه دلخواه خود را دریافت نکرده اند لیپوماتیک یک از روش های نوین و جدید پیکرتراشی است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد با استفاده از این روش افرادی که دچار اضافه وزن موضعی هستند می توانند نتایج دلخواه خود را دریافت کنند.

لیپوماتیک با حذف چربی های موضعی رضایت کامل بیماران را فراهم می سازد. برخی از چربی های موضعی که در نقاط مختلف بدن مشاهده می شود مانند بازوها، باسن، پهلو و ران پا موجب عدم رضایت افراد از اندام خود می شوند که برای رها شدن از این چربی های موضعی روش های مختلفی ارائه شده است یکی از این روش ها لیپوماتیک است که تا حدودی اضافه وزن را کاهش می دهد و ظاهر زیبایی را در اندام های بیمار ایجاد می نماید. در ناحیه مورد نظر برای انجام لیپوماتیک سوراخی به اندازه ۲ الی ۵ میلی متر ایجاد می شود و لوله کانولای دستگاه لیپوماتیک از طریق سوراخ های ایجاد شده وارد بافت چربی می شود و سلول های چربی را با استفاده از امواج مادون صوت تخریب می کند. در این روش سوختگی و نکروزپوست مشاهده نمی شود.

-ابدومینوپلاستی :

روش ابدومینوپلاستی برای از بین بردن چربی های اضافی شکم و پهلو مورد استفاده قرار می گیرد و این نوع از جراحی برای افرادی مناسب است که در ناحیه شکم خود دارای چربی های اضافی هستند و حجم چربی به مقداری زیادی است که شکم حالت افتاده وآویزان پیدا کرده است ونمی توان با استفاده از لیپوماتیک این چربی های را خارج کرد. پس ازجراحی ابدومینوپلاستی چین و چروکی مشاهده نمی شود و پوست شکم کشیده و صاف می شود. یکی ازمشکلاتی که بعد از بارداری پیش می آید افتادگی شکم است که با جراحی ابدومینوپلاستی می توان این مشکل را برطرف نمود.

تفاوت لیپوماتیک با ابدومینوپلاستی:

در این است که لیپوماتیک برای افرادی مناسب است که دارای چاقی موضعی می باشند و ابدومینوپلاستی برای افرادی مناسب است که دارای شکم بزرگ و آویزان هستند.

پیکرتراشی با لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی :

کسانی که دچار شلی و آویزانی شکم شده اند و یا اینکه چربی‌ زیادی در ناحیه شکم آن ها ذخیره شده است و معمولا برای خانم هایی که بعد از بارداری زیبایی شکم خود را از دست داده اند و یا افرادی که با افزایش سن شکم‌های آویزان دارند جراحی ابدومینوپلاستی انجام می گیرد. این جراحی ترکیبی از جراحی ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن است که در همان روز جراحی انجام می‌شود. به وسیله این جراحی  چربی‌های شکم و پهلو از بین می رود بعد از ایجاد برش روی پوست آزاد سازی فلپ کامل انجام می‌گیرد و تا ناف انجام می‌شود و سپس در بالای ناف برش کوچکی برای آزاد سازی فلپ تا پایین استخوان جناغ زده می‌شود.

این کار باعث می‌شود که عروق خونی کمتری در طول جراحی آسیب ببینند. خونرسانی به شکم از راه عروق خونی به نام پرفوران است که در جراحی زیبایی شکم نباید هیچ گونه لطمه ایی ببیند.  لیپوساکشن فلپ باعث می شود که پوست بسیار انعطاف پذیر می‌شود و به آسانی به سمت پایین کشیده می‌شود.

 لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی

* با لیپوماتیک (LIPOMATIC) پیکر تراشی کنید :

می‌توان چربی‌های جمع شده در ناحیه شکم، پهلو‌ها، سردل، پا‌ها، بازو، غبغب و بزرگی سینه مردان (ژنیکوماستی) را با استفاده از روش لیپوماتیک و بدون برش جراحی و بخیه از بین برد.

-کاربرد اصلی :

۱-  درمان نمای ظاهری پوست پرتقالی سلولیت، بعلت امکان برداشت چربی از نزدیکترین مناطق به سطح پوست
۲- برداشت چربی از تمام نقاط بدن حتی غبغب، سینه، بازو، ران، کناره‌های زانو، ساق پا و …
۳- چربی های برداشت شده بعنوان فیلر می تواند تزریق شود، به شستشو و سانتریفیوژ نیاز ندارد و نسبت به چربی‌های برداشت شده با سایر روش‌ها ماندگاری این چربی ها بیشتر است.

-نوع برش و بیهوشی :

این تکنینک  از دو تکنیک Tumescent و Power Assisted تلفیق شده است. استفاده از فرکانس‌های پایین ارتعاشی (به ویژه نسبت به تکنیک اولتراسوند) مهمترین ویژگی این تکنیک می‌باشد که این خاصیت مزایای متعددی شامل خونریزی کمتر، بهبود سریع‌تر، دوران نقاهت کوتاه‌تر، نتایج موثرتر درمانی و مهم‌تر از همه  از خطر سوختگی پوست جلوگیری می کند.

-عوارض :

نواحی عمل شده و اطراف ان ممکن است دچار تورم و خونمردگی شود  که به تدریج از بین می‌رود. یکی دیگر از عوارض ترشح مایع از محل عمل به مدت دو تا سه روز.

-مراقبت های بعد از عمل :

در این روش  به ۲ هفته بستن گن به بدن نیاز است این در حالی است که در سایر روش‌ها ۱ ماه بستن گن ضروری است. تورم تا هفت روز به حداکثر خود می‌رسد و پس از ان به تدریج شروع به کم شدن می کند. راه رفتن مفید است و بیماران باید در اولین فرصت ممکن شروع به تحرک و راه رفتن نمایند.

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد کنید