خانه گردشگری مکان های تفریحی جهان تصاویری از دنیای سحرآمیز ایسلند

تصاویری از دنیای سحرآمیز ایسلند

0
37
ایسلند

تصاویری از دنیای سحرآمیز ایسلند : اگر می خواهید شاهد زیباترین مناظر فراموش نشدنی باشید به ایسلند سفر کنید. طبیعت ایسلند مجموعه ای از چشمه های آب گرم، آبشارها و یخ رودها و آتشفشان هاست.البته زیبایی های این کشور همین جا تمام نمی شود و با نورهای شفق آسمان وسیعش در زمستان همه را شگفت زده می کند. با هم نگاهی به این مناظر زیبا بیندازیم.

چشمه آب گرم, Blue Lagoon

در جنوب غربی ایسلند در سال ۱۹۷۶ چشمه آب گرم ” Blue Lagoon”  ساخته شده است. از سراسر دنیا توریست های زیادی به ایسلند می آیند تا از چشمه آب گرم این منطقه استفاده کنند.

نور شفق در ایسلند

نور شفق از ماه سپتامبر تا مارس یکی از زیباترین جذبه های این کشور است زیرا این نورهای رنگارنگ تنها در برخی از نقاط در دنیا یافت می شود.

غارهای یخ زده در ایسلند

اگر به گشت و گذار در یخچال های طبیعی علاقه زیادی دارید سری به غارهای یخ زده ایسلند که هر سال با یخ زدن آب ها تشکیل می شود بزنید به عمق غارهای یخ زده هم می توانید سفری ماجراجویانه داشته باشید.

غارهای یخ زده در ایسلند

یکی از معروف ترین چشمه های جوشان این کشور Strokkur نام دارد که هر ۸ الی ۱۰ دقیقه فوران می کند و ۱۵ تا ۳۰ متر از زمین بالاتر می رود.

 چشمه های جوشان ایسلند Strokkur

اگر به برف علاقه زیادی ندارید نگران نباشید این کشور همیشه یخبندان نیست. در این جاده در منطقه Thingvellir کوهستان های سرسبز خودنمایی می کنند.

منطقه Thingvellir ایسلند

این آبشار زیبا به آبشار خدایان معروف است. تاریخ ایسلند می گوید در سال ۹۹۹ مرد مقدسی دین رسمی کشور را دین مسیحیت اعلام کرد و مجسمه های پاگان را در این آبشار انداخت. به همین دلیل آبشار خدایان نام گرفته است.

ابشار خدایان در ایسلند

بعد از فوران آتشفشان در سال ۱۴۷۷ این منظره کوهستانی زیبا  شکل گرفته است.

فوران آتشفشان در ایسلند

از همه زیباتر منظره خانه های رنگارنگ Reykjavik پایتخت ساحلی ایسلند است که در منظره آبی کوهستان ها خودنمایی می کند.

 خانه های رنگارنگ Reykjavik پایتخت ساحلی ایسلند

دیدگاه شما

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد کنید